українська російська англійська
СБУ, МВС та Генпрокуратура об'єднали зусиллі в розслідуванні злочинів стосовно учасників Майдану, - глави відомств
08.12.2014 | 18:10
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Єднання зусиль дасть змогу більш ефективно проводити розслідування. Про це на спільній прес-конференції заявили Генеральний прокурор Віталій Ярема, Голова СБУ Валентин Наливайченко та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У всіх трьох відомствах створені слідчо-оперативні групи. До їх складу входять 83 працівники ГПУ, МВС, та СБУ.

За словами Віталія Яреми, наразі всі відомства працюють в унісон. Ніяких суперечностей між членами створених слідчо-оперативних груп немає.

«Найближчим часом отримаємо позитивні результати, а винуваті особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності», – зазначив Генеральний прокурор.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що зараз правоохоронні органи розслідують близько 15 епізодів, які стосувалися подій на Майдані. Розслідування найбільш складних у технічному плані злочинів були обговорені на нараді глав правоохоронних відомств.

Головним слідчим управлінням МВС розслідується частина злочинів. Зокрема, наразі вже розкриті справи про побиття активістки Тетяни Чорновіл, викрадення Ігоря Луценка, вбивство Юрія Вербицького. Частина злочинів ще не розкрита, однак правоохоронці інтенсивно працюють над їхнім розкриттям

Окремо Арсен Аваков зупинився на розслідуванні справи про побиття журналіста В‘ячеслава Веремія. Всі обставини цього злочину з‘ясовані. Кримінальне провадження стосовно одного з нападників, Юрія Крисіна, було виділене в окреме провадження. Цей чоловік на відео наносив удари журналісту. Справа стосовно нього направлена до суду. Решта зловмисників оголошені в міжнародний розшук.

«Вважаю, що ніяких перешкод у взаємодії правоохоронних відомств немає. Це нам допоможе разом з адвокатами Небесної Сотні відкрито отримати ефект від цих розслідувань і дати звіт суспільству», – зазначив Арсен Аваков.

 

версія для друку