українська російська англійська
Офіцери Збройних Сил України взяли під опіку дітей, які лікуються у міській дитячій лікарні Слов’янська
09.12.2014 | 11:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

На Донеччині військовослужбовці групи координації цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, відвідали та взяли під свою опіку дітей, які знаходяться на лікуванні в Слов’янській дитячій лікарні.

Офіцери передали маленьким пацієнтам лікувального закладу санітарно-гігієнічні засоби, іграшки, київські торти та інші солодощі.

«Тут лікуються понад сто дітей-сиріт та дітей війни. Батьки останніх були вимушені переселитися зі зруйнованих бойовиками районів. У медичному закладі недостатньо окремих видів медичних препаратів та інших побутових речей. Завдяки скоординованій роботі з волонтерськими організаціями цінний вантаж для малечі було доставлено у короткі терміни», – повідомив керівник групи координації цивільно-військового співробітництва полковник Олександр Житник.

Крім цього, офіцери даної групи досягнули домовленостей з київськими меценатами, щодо надання адресної фінансової допомоги на закупівлю необхідних медикаментів для маленьких пацієнтів лікарні. Також, для потреб відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні, зі столиці прибуде вантаж з електричним генератором.

Головний лікар дитячої лікарні Слов’янська Валерій Светлічний подякував військовослужбовцям за надану допомогу, людяність та небайдужість до подальшої долі маленьких українців.

 

версія для друку