українська російська англійська
Арсен Аваков: МВС зупинить функціонування всіх гральних салонів і клубів
09.12.2014 | 12:20
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

МВС зупинить функціонування всіх гральних салонів і клубів. Це торкнеться, в тому числі, і лотерейних закладів. Процес почнеться зі столиці, а в найближчі дні пройде по всій країні.

Глава МВС заявив, що «міліція більше не буде ні арбітром, ні сторожем всіх хитромудрих сумнівних схем ігро-лотерейників», які через систему отримання довідок, експертиз і рішень судів, по суті, ведуть ігрову діяльність.

«Набридли конфлікти і компроміси, за якими стоять величезні гроші, що течуть повз бюджет. Набридло безсистемне латання дірок. Постійні сутички, кримінал і мінімум податків у бюджет. Корупційні шалені гроші, які постійно нишпорять у пошуках «даху» серед держчиновників – ось що зараз представляють із себе ігрові (лотерейні) заклади», – підкреслив Арсен Аваков.

Він закликав нардепів і фінансистів у тому випадку, якщо вони вважають за необхідне забезпечити надходження легальних доходів у бюджет, прийняти відповідний закон.

«Легалізуйте казино – отримуйте жорсткі правила, обмежені об’єми точок і легальні мільярди гривень в бюджет країни, а не брудні гроші в кишені представників «дахів» різних мастей! Мільярди у цей важкий час потрібні в бюджет, а не в кишеню аферистів», – зазначив глава МВС.

Поки ж, за словами Арсена Авакова, міліція протягом десяти днів послідовно зупинить діяльність всіх ігрових (лотерейних) закладів. Розпочнеться цей процес зі столиці і пройде по всій країні.

Крім того, Арсен Аваков заявив про намір оприлюднити аналогічні рішення ще по ряду питань і справ.

 

версія для друку