українська російська англійська
"Укрпошта" випустила серію конвертів "Героям Слава!"
09.12.2014 | 12:37
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

До Дня Збройних Сил України «Укрпошта» разом з Міністерством оборони та Національною гвардією України започаткували випуск серії художніх маркованих конвертів під назвою «Героям Слава!». На перших чотирьох конвертах зображені мужні українці, які загинули в зоні АТО та яким присвоєно звання Героя України: генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник Тарас Сенюк, підполковник Костянтин Могилко і старший лейтенант Євгеній Зеленський.

Герої неоголошеної війни віком від 23 до 51 року пішли з життя, захищаючи свою Батьківщину. Наймолодший Євгеній Зеленський ціною власного життя забезпечив відхід 4 бійців своєї групи.

Справжній бойовий генерал Сергій Петрович Кульчицький та ще 11 військових героїчно загинули внаслідок потрапляння снаряду терористів у їхній гвинтокрил МІ-8 неподалік гори Карачун.

Тарас Сенюк, командир 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України, загинув під час нападу бойовиків на колону сил АТО, яка рухалася з Ізюма в район Слов'янська. Напад було відбито, але з великими втратами.

Костянтин Могилко, командир екіпажу транспортного літака АН-30Б, який здійснював спостережний політ у зоні АТО, був збитий над Слов'янськом. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов'янська, пілот, ціною власного життя, скерував його за межі міста.

Дизайн конвертів розробив художник-графік, член Експертної ради Національного банку України Володимир Таран.

Тираж кожного конверта складає 400 тис. прим. Вартість – 2,35 грн. Конверти будуть представлені у кожному поштовому відділенні.

версія для друку