українська російська англійська
На Волині зменшена вартість проектів землеустрою для учасників АТО, а для родин загиблих бійців ці послуги безкоштовні
09.12.2014 | 13:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Керівництво Головного управління Держземагентства у Волинській області звернулося до проектних організацій та установ, які провадять свою діяльність у сфері землеустрою, з проханням здійснювати за собівартістю виготовлення проектної документації для учасників АТО. Зараз вартість робіт з виготовлення відповідних проектів для захисників України зменшена. А для родин загиблих бійців ці роботи здійснюються безкоштовно.

Як наголошує землевпорядна служба, фахівці органів земельних ресурсів Волині всіляко сприяють в отриманні ділянок учасниками АТО.

Станом на початок грудня землевпорядники Волині вже надали учасникам АТО та родинам загиблих військовослужбовців 603 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Крім того, у власність військових і членів їх родин надано 118 ділянок загальною площею 137,8 гектара. Із них  88 – для ведення особистого селянського господарства, 20 – для будівництва житлового будинку, 10 – для ведення садівництва.

Заяви від учасників АТО продовжують надходити. Наразі в регіоні до територіальних органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування надійшло 2094 заяви від учасників АТО щодо безоплатного надання земельних ділянок.

Як відомо, для безоплатного отримання земельної ділянки військовослужбовцям необхідно звернутися безпосередньо до Головного управління Держземагентства у відповідній області за місцем проживання із заявою. При собі заявнику потрібно мати документи, що посвідчують участь в антитерористичній операції (посвідчення, наказ, довідка тощо). Фахівці Держземагентства України розробили алгоритм дій, покрокові схеми, щоб військовослужбовець міг без зайвого клопоту оформити належні документи для отримання земельної ділянки.

Для отримання більш докладної інформації також можна зателефонувати на гарячу лінію Держземагентства України за телефоном 0-800-502-528 (усі дзвінки безкоштовні). Оператори нададуть кваліфіковані консультації.

версія для друку