українська російська англійська
На Дніпропетровщині кадастрові реєстратори прийняли перших відвідувачів через Центри надання адмінпослуг
09.12.2014 | 13:17
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Державні кадастрові реєстратори управлінь Держземагентства у місті Дніпропетровську та Дніпропетровському районі достроково розпочали прийом громадян через три Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Як повідомляє Головне управління Держземагентства у Дніпропетровській області, з 5 грудня 2014 року державні кадастрові реєстратори приймають заяви через ЦНАПи у Криворізькому, Нікопольському районах та у місті Кривому Розі.

«Перевагами функціонування Центрів надання адмінпослуг є спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидія корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань», – наголошується у повідомленні землевпорядної служби області.

Усього на Дніпропетровщині створено 35 відповідних Центрів. За повідомленням Головного управління Держземагентства у Дніпропетровській області, на сьогодні тривають роботи щодо облаштування робочих місць кадастрових реєстраторів для прийому документів заявників та їх оперативного розгляду.

Як відомо, з 1 січня 2015 року адміністративні послуги, пов’язані з внесенням та наданням інформації з Державного земельного кадастру, повинні надаватися через Центри надання адміністративних послуг. Це визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

 

 

 

версія для друку