українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
09.12.2014 | 13:56
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Обстановка на українсько-російській ділянці кордону залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону та оборону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Терористи постійно порушують режим припинення вогню та обстрілюють позиції українських військових.

Протягом доби бойових зіткнень між прикордонниками та російськими терористами не відбувалося. Ведення повітряної розвідки за допомогою БПЛА також не зафіксовано.

Учора співробітниками Держприкордонслужби та СБУ у Донецькій області затримали двох громадян України, які, ймовірно, причетні до терористичної діяльності НЗФ. У ході перевірки в одного з них знайшли травматичний пістолет російського виробництва, перероблений під стрільбу бойовими набоями.

У рамках виконання завдань, визначених Президентом України суттєво посилено контроль за переміщенням товарів і вантажів, в тому числі і за тими, які прямують через контрольні пункти в’їзду/виїзду у зоні АТО. Так, прикордонний наряд на контрольному пункті в районі н.п. Суха Балка під час перевірки пасажирського мікроавтобуса «Фольксваген» виявив пакунок. В ньому знаходилися медалі часів війни 1941-1945 років та війни в Афганістані, значки різного типу, старовинні годинники та книги. Всього майже 3 тисячі предметів.

 

 

версія для друку