українська російська англійська
Делегація Держспецзв’язку взяла участь в V Глобальному саміті з питань співпраці в кібернетичному просторі
09.12.2014 | 14:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

З 3 по 5 грудня 2014 року у Берліні пройшов V Глобальний саміт з питань співпраці у кібернетичному просторі (Global Cyberspace Cooperation Summit V), співорганізаторами якого виступив EastWest Institute (Сполучені Штати Америки) та МЗС Німеччини. У заході взяли участь перший заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Корнейко та директор департаменту спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Держспецзв’язку Сергій Нежурбіда.

До роботи саміту було залучено близько 300 фахівців з майже 40 країн світу. Серед актуальних питань, які обговорювалися на саміті, інтерес становили обговорення шляхів підвищення стійкості до загроз у критичних інфраструктурах і вдосконалення міжнародних процедур щодо виявлення злочинів у кіберсфері.

Крім того, під час заходів відбулися дві корисні робочі зустрічі з керівником підрозділу з питань координації кіберполітики МЗС Німеччини паном Карстеном Гайером та президентом німецької Національної ради з питань кібербезпеки Арне Шонбомом. Ці зустрічі надали змогу дізнатися про основні підходи в організації національної системи кібербезпеки в Федеративній Республіці Німеччина, розподіл повноважень серед відомств Німеччини, а також повідомити про поточні зусилля України у сфері кібербезпеки.

У ході зустрічі досягнуто робочих домовленостей про надання німецькій стороні на експертизу проектів Стратегії забезпечення кібернетичної безпеки України та Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України».

 

 

версія для друку