українська російська англійська
Ігор Жданов зустрівся із Послом ЄС Яном Томбінські
10.12.2014 | 12:47
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із Послом Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські.

«Я вдячний Яну Томбінські за постійну підтримку Мінмолодьспорту в питаннях імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. А саме – в консультаціях з наближення молодіжної та спортивної політики до стандартів держав-членів Європейського Союзу, створення сприятливих умов для участі української молоді у різноманітних європейських програмах і проектах, зокрема у програмі ЄС «Еразмус+», - зазначив Ігор Жданов під час зустрічі.

«Я дякую Представництву ЄС за підтримку та увагу, яка приділяється питанню стабілізації ситуації в Україні. Керівництво Міністерства мало зустріч із представниками Спільної оглядової місії ЄС, ООН та Світового банку щодо обговорення питань посткризового відновлення та відбудови Донбасу в ході якої ми змогли поінформувати наших міжнародних партнерів про потреби України на шляху до повернення постраждалих регіонів до нормального життя», – сказав Міністр.

Ян Томбінські також подякував Міністрові за запрошення на зустріч, привітав його з призначенням, та побажав успіхів на відповідальній державній посаді.

У зустрічі взяв участь заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

 

 

версія для друку