українська російська англійська
На Рівненщині продаж ділянок на конкурентних засадах збільшив їх вартість майже у півтора раза
10.12.2014 | 13:34
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

З початку 2014 року в Рівненській області під час земельних торгів було реалізовано 49 лотів щодо продажу земельних ділянок та прав оренди на земельні ділянки. У результаті застосування конкурентних механізмів вартість проданих ділянок зросла майже у 1,5 раза. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Рівненській області.

Зокрема, в результаті продажу на торгах 14 земельних ділянок вартість продажу зросла в 1,2 раза та склала 358,7 тис. гривень. Право оренди на 35 ділянок було продано із загальною річною орендною платою 466,8 тис. гривень, при цьому вартість продажу зросла в 1,5 раза.

Крім того, землевпорядники Рівненщини, одні із перших в Україні, забезпечили проведення земельних торгів із продажу права оренди земельної ділянки сільгосппризначення площею 2,29 га вартістю 24,48 тис. гривень, при цьому стартова вартість ділянки зросла на 5 відсотків.

Загалом із початку року, виконуючи завдання Уряду щодо продажу земельних ділянок та реалізації прав оренди виключно на конкурентних засадах, фахівці органів земельних ресурсів Рівненщини продали на земельних торгах 49 лотів вартістю 825,5 тис. гривень.

 

 

версія для друку