українська російська англійська
Тривають переговори з МВФ щодо розширення співпраці, - Айварас Абромавичус
10.12.2014 | 14:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Приїзд Місії Міжнародного валютного фонду в перші дні роботи нового Уряду є  дуже хорошим знаком на його підтримку, а пакет документів, представлений Місією, в принципі співпадає з позицією Мінекономрозвитку та Уряду загалом. Про це заявив  Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус під час брифінгу в Будинку Уряду у середу, 10 грудня.

Як повідомив Міністр, Місія МВФ, яку очолює Ніколай Георгієв, прибула до Києва вчора. Було проведено зустрічі з керівництвом Національного банку, Міністерства фінансів та Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Була проведена загальна оцінка ситуації. Йдеться про «стенд-бай», програму фінансування, яка на даний момент становить 17,1 млрд. доларів. Ми обговорили ситуацію, конкретні питання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі були пов’язані з дерегуляцією, - повідомив Міністр. - Є цілий пакет документів, який в принципі співпадає з позицією Міністерства та Уряду загалом. Тож рухаємося в тому ж напрямку».

Цього року Україна отримала допомогу у вигляді 8,2 млрд. дол., виплатила 10,7 млрд. дол., не включаючи виплат «Нафтогазу».

«Ми б хотіли програму розширити», - повідомив Міністр, зазначивши, що наразі триває обговорення складної економічної ситуації, проводяться відповідні розрахунки. Зокрема, під час зустрічі йшлося про демонополізацію «цілих галузей», реформу управління держпідприємствами тощо.

Перебування Місії МВФ продовжиться до 18 грудня.

 

версія для друку