українська російська англійська
У 3-х областях встановлено 48 будинків модульного типу в рамках спорудження транзитних містечок, - Сергій Бочковський
10.12.2014 | 17:22
Пресс-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У Дніпропетровській, Запорізькій і Харківській областях постійно ведуться роботи з будівництва стаціонарних транзитних містечок із будинків модульного типу. На цей час вже зібрано та встановлено 43 житлових будинки. Про це повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Він зазначив, що модулі щоденно надходять на будівельні майданчики трьох областей. Наразі вже надійшло 1064 модулі, частина з яких вже змонтована у житлові будинки. Усього зібрано та встановлено 48 житлових будинків на 1 тис. 920 осіб. Так, наразі на будівельному майданчику у м. Харкові проведено комплекс робіт із приєднання водогону та каналізації до магістрального трубопроводу. Виконано приєднання до комунікацій (водопостачання, водовідведення) 11 змонтованих житлових будинків та проведено випробування системи.  Завершені роботи щодо улаштування фундаменту під трансформаторну підстанцію.

«З початку робіт до будівельного майданчика вже доставлено більше 90 вантажних автомобілів із 187 житловими модулями. Наразі змонтовано 12 житлових будинків, із яких десять 10-ти модульних житлових будинків квартирного типу, та два 28-ми модульних житлових будинки (гуртожиток). Нині завершується підготовка площадки під встановлення 3-го 28-модульного будинку. У цілому, готовність містечка оцінюється приблизно на 75%», - зауважив Сергій Бочковський.

Голова Служби повідомив, що на ділянці у Запоріжжі вже проведено роботи з очищення та корчування дерев і зелених насаджень, вирівняно та сплановано під будівництво територію на площі 1,12 га. Ділянка повністю готова для прийому будиночків. Ведуться роботи щодо прокладання каналізаційних магістралей і магістрального водопроводу, електричного кабелю.

«На даний момент до Запоріжжя прибуло понад 60 автомобілів із конструкціями модульних будиночків і контейнерами з обладнанням для модульних будиночків. Уже встановлено дев’ять 10-ти модульних будинків та три 26-ти модульні. Готовність містечка оцінюється приблизно на 75%», - повідомив Голова ДСНС України.

Сергій Бочковський зазначив, що на території Дніпропетровської області виділено 5 ділянок для спорудження транзитних містечок - у містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград та Кривий Ріг. На кожній ділянці завершені роботи щодо розчищення території, ведуться роботи щодо прокладення комунікації, електропостачання. Наразі у Дніпропетровську область прибуло більше 180 вантажних автомобілів із житловими модулями. На п’яти ділянках загалом вже встановлено 25 житлових будинків. У цілому, готовність містечок оцінюється в середньому на 70%.

Таким чином, до трьох областей УкраїниДніпропетровської, Запорізької та Харківської областей вже прибуло більше 330 вантажних автомобілів з житловими модулями.

Нагадаємо, що житлові модулі для спорудження транзитних містечок були надані Україні Урядом Німеччини як гуманітарна допомога для нашої держави. Крім того, переміщені особи отримали від Німеччини також і речі першої необхідності – зимовий одяг, побутове майно. 29 вантажівок з гуманітарною допомогою було доправлено до Запорізької області,  28 вантажівок – до Дніпропетровської, 33 вантажівки – до Харківської областей. Крім того, 16 вантажівок було доставлені до міста Рубіжного, Луганської області, 13 вантажівок до Краматорська та 10 вантажівок до Маріуполя Донецької області.

 

 

 

версія для друку