українська російська англійська
Мінекономрозвитку доопрацювало Положення про керівну раду національного органу стандартизації
10.12.2014 | 18:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України доопрацювало проект Положення про керівну раду національного органу стандартизації з урахуванням пропозицій, отриманих за результатами оприлюднення документу на веб-сайті Міністерства.

Нагадаємо, що для реалізації Закону України «Про стандартизацію» Мінекономрозвитку підготувало проект наказу «Про затвердження Положення про керівну раду національного органу стандартизації», яким передбачається визначити повноваження та права керівної ради, її склад й організаційні засади діяльності.

Керівна рада – це дорадчо-наглядовий орган національного органу стандартизації. Рада формується на паритетних засадах із представників центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері стандартизації, інших центральних органів виконавчої влади й державних органів, наукових установ, громадських об’єднань і професійних спілок та інших сторін.

До повноважень керівної ради належить: підготовка пропозицій щодо формування державної політики у сфері стандартизації та здійснення контролю за дотриманням національним органом стандартизації процедур у сфері стандартизації; схвалення проектів рішень щодо створення та припинення діяльності технічних комітетів стандартизації та програми робіт з національної стандартизації тощо.

Проект наказу «Про затвердження Положення про керівну раду національного органу стандартизації» оприлюднено на офіційному сайті Мінекономрозвитку в рубриці «Обговорення проектів документів»

 

 

версія для друку