українська російська англійська
Ігор Жданов взяв участь у семінарі-нараді Національного олімпійського комітету
10.12.2014 | 18:37
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов взяв участь у відкритті щорічного семінару-наради Національного олімпійського комітету, який проходить у Києві 10-12 грудня 2014 року.

Ігор Жданов у своєму виступі перед учасниками семінару-наради наголосив на необхідності розвитку масового спорту та підтримки спорту вищих досягнень. «Ми маємо не дати знищити існуючу систему масового спорту, а навпаки розвивати та модернізувати її. Це здоров`я та майбутнє наших дітей, країни в цілому», - зазначив він.

Міністр зауважив, що сьогодні країна перебуває у складному економічному стані і цього ніхто не приховує. «Але, незважаючи на це, докладатиму всіх зусиль, щоб забезпечити достойну підготовку української збірної до Олімпіади 2016 року. Я вже мав попередню розмову із Міністром фінансів Наталією Яресько щодо важливості фінансування підготовки до цієї події. Гадаю, буде корисно провести спільну нараду - Мінфін, Мінмолодьспорту і НОК – щодо цього питання".

У свою чергу Голова НОК України Сергій Бубка привітав Ігоря Жданова із призначенням на посаду Міністра молоді та спорту: «З боку НОКу Ви завжди будете відчувати підтримку. Ми будемо робити все для того, щоб наші спортсмени досягали перемог на змаганнях, щоб прапор України піднімався найчастіше».

Також Ігор Жданов та Сергій Бубка вручили нагороди кращим керівникам та працівникам регіональних осередків НОК.

версія для друку