українська російська англійська
Олександр Квіташвілі домовився з фармацевтами про відкритість, кооперацію і чесні правила
10.12.2014 | 19:44
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У МОЗ відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі з представниками Європейської федерації фармацевтичних виробників і асоціацій та Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД».

Створити рівні умови для всіх учасників фармацевтичного ринку пообіцяв Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі сьогодні під час зустрічі з представниками Європейської федерації фармацевтичних виробників і асоціацій та Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД». «Відкритість, кооперація та чесні правила для всіх фармацевтичних компаній – це принципи нової системи їхніх взаємовідносин з державою», - наголосив він.

На думку О. Квіташвілі, фармацевтична промисловість повинна бути союзником у реформуванні національної системи охорони здоров'я. Найважливішою умовою для цього, переконаний він, є виключення корупційної складової з системи відносин держава-фармацевти. Він запевнив, що готовий забезпечити виконання цієї умови, адже фармацевтична галузь повинна сприяти розвитку держави.

 

 

версія для друку