українська російська англійська
Україна високо цінує підтримку Данії у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність
11.12.2014 | 16:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

11 грудня в ході робочого візиту до Данії Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко зустрілася з Міністром закордонних справ Данії Мартіном Лідегором.

Сторони приділили першочергову увагу обговоренню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей та заходів української сторони з метою деескалації конфлікту. У цьому зв’язку Наталія Галібаренко висловила вдячність датській стороні за її послідовну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в умовах військової агресії Росії.

Окремо було відзначено активну роль Данії в рамках багатосторонніх механізмів співпраці, зокрема ООН, ЄС, НАТО, ОБСЄ та Ради Європи щодо мобілізації підтримки міжнародною спільнотою Мирного плану Президента України та зусиль нашої держави з протидії російській агресії.

Міністр закордонних справ Данії підкреслив готовність Данії до продовження надання допомоги Україні на шляху європейської інтеграції, зокрема у частині сприяння реалізації порядку денного реформ, насамперед, в енергетичній сфері.

 

версія для друку