українська російська англійська
Для стабілізації національної економіки необхідно проводити реформи одночасно й у різних напрямках, - Валерій Пятницький
11.12.2014 | 16:56
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Для стабілізації національної економіки слід проводити реформи одночасно й у різних напрямках. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Валерій Пятницький. 

«Треба робити все й одночасно. Бо якщо казати, що ми спочатку будемо боротися з корупцією, а потім створювати гнучкий ринок праці, або – спочатку будемо реформувати систему публічних фінансів, а потім проводити політичну реформу, то неможливо нічого досягти. Ці речі треба просто робити»,– сказав Валерій Пятницький.

Заступник Міністра також зауважив, що реформи – справа довготривала. Тому задля більшої підтримки й ефективності Уряду необхідно широко інформувати громадськість про свої наміри та кроки. 

«Треба все чітко сформулювати і цей меседж направити суспільству, аби суспільство бачило, що робитиме Уряд. Звичайно, що такий посил має бути зроблений і назовні, щоб інвестори розуміли наміри Уряду протягом найближчих років», – відзначив Валерій Пятницький.

 

версія для друку