українська російська англійська
Реформи зроблять Україну успішною європейською державою, - Наталія Галібаренко
11.12.2014 | 17:23
Прес-служба Міністерства закордонних справ

11 грудня під час перебування у Копенгагені Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко провела переговори з Державним секретарем з питань зовнішньої політики МЗС Данії Кімом Йоргенсеном.

Подальші перспективи Мінського мирного процесу та кроки міжнародної спільноти з підтримки діяльності України щодо протистояння російській агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави стали центральними темами українсько-датських переговорів. Співрозмовники підтвердили невід’ємне право України на захист своєї незалежності. Водночас датською стороною позитивно відзначено налаштованість України на пошук політичних шляхів стабілізації ситуації.

Порядок денний євроінтеграції України зайняв ключове місце у переговорах. Зокрема, Наталія Галібаренко поінформувала свого датського колегу про результати діяльності у лютому-листопаді 2014 року та пріоритети роботи новосформованого Уряду України. У цьому зв’язку наголошувалося, що лише реформи зроблять Україну успішною європейською державою.

Державний секретар МЗС Данії, у свою чергу, відзначив готовність датської сторони вже ближчим часом ратифікувати Угоду про асоціацію Україна – ЄС та збільшувати обсяги технічної допомоги на потреби реалізації спільних проектів на ключових напрямках.

Сторони також обговорили тематику двостороннього співробітництва та графік контактів високого рівня на 2015 рік.

 

 

версія для друку