українська російська англійська
Валерій Пятницький: Треба створювати однаково сприятливі умови для ведення будь-якого бізнесу
11.12.2014 | 17:16
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Економіка України потребує децентралізації, що дасть можливість створити рівні комфортні умови для розвитку будь-якого бізнесу. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Валерій Пятницький у ході публічної дискусії «Реформи як вихід із кризи: досвід Словаччини, уроки для України». 

«Україна – велика країна, із різноманітною структурою економіки й виробництва. Треба створювати однаково сприятливі умови для ведення будь-якого бізнесу. Необхідно вирішувати ситуацію з монополізмом, більше уваги приділяти децентрації у різних сферах, яка потрібна й у сфері економіки, тому що це створення рівних можливостей», – сказав Валерій Пятницький

Заступник Міністра акцентував, що слід уникати «монозалежності» України від олігархічного режиму, як це відбувалося у попередні роки, і від транснаціональних корпорацій. Натомість варто зосередитися на широких можливостях, які дає різноманітність наших регіонів у поєднанні з ефективним використанням ресурсів, напрацювань вітчизняної науки й IT-технологій для створення національного конкурентоспроможного продукту.

«Ота різноманітність, яка є в Україні, використання особливостей тих чи інших українських регіонів, думаю, стане основою для створення абсолютно різнопланової економіки. Головне, щоб вона була конкурентною», – зазначив на останок Торговий представник України.

 

версія для друку