українська російська англійська
Рятувальники ДСНС отримали відомчі відзнаки з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
12.12.2014 | 16:36
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Щороку 14 грудня, в День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, українці щиро дякують тим героям, мужнім, відважним людям, які фактично своїми грудьми вберегли Україну і ввесь світ від жахливих наслідків цієї катастрофи. Сьогодні, 12 грудня, в Державній службі України з надзвичайних ситуацій нагородили кращих рятувальників, які захищали та продовжують захищати країну від різноманітних надзвичайних ситуацій.

Голова ДСНС України Сергій Бочковський, дякуючи ліквідаторам аварії за професійно та бездоганно виконану роботу зазначив, що за ті роки, що вже минуло, кожен українець пройшов складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою ввесь світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської АЕС.

За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені при ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Голова ДСНС України нагородив кращих рятувальників Почесними грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС були нагороджені  також Орденом «Честь і слава» та медаллю «За доблесть і звитягу» Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та  цивільного захисту.

версія для друку