українська російська англійська
До кінця року в Україні заплановано проведення 20 земельних торгів
12.12.2014 | 17:03
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

До кінця року в Україні заплановано проведення 20 земельних торгів, на яких передбачається реалізувати 235 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Зокрема, в Одеській області на торги виставлено 143 лоти, в Рівненській – 46 лотів, у Чернігівській – 29 лотів, у Чернівецькій – 9 лотів, у Тернопільській 4 лоти, у Херсонській – 2 лоти, у Хмельницькій області – 2 лоти.

Графік земельних торгів у грудні 2014 року, організатором яких є територіальні органи Держземагентства України, оприлюднено на офіційному сайті земельного відомства у розділі «Земельні торги».

За оперативною інформацією Держземагентства України, станом на 10 грудня по 2672 земельних ділянках сільськогосподарського призначення державної власності  (79,2% від загальної кількості ділянок, включених до Переліку) для продажу прав на них на земельних торгах оголошено конкурси з відбору виконавців земельних торгів.

По 316 земельних ділянках (9,4% від загальної кількості ділянок, включених до Переліку) уже проведено конкурси з відбору виконавців земельних торгів та визначено їх переможців.

По 235 земельних ділянках на сайті Держземагентства України розміщено оголошення про проведення земельних торгів.

Як відомо,  Держземагентство України розробило  Методичні рекомендації щодо підготовки територіальними органами Держземагентства України до продажу на земельних торгах прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за рахунок коштів виконавців земельних торгів, які з урахуванням пропозицій, що надійшли від територіальних органів Держземагентства України, схвалено на засіданні Науково-експертної ради при Державному агентстві земельних ресурсів України.

версія для друку