українська російська англійська
Польща готує для переселенців у Харківській області гуманітарний вантаж, - Мінсоцполітики
12.12.2014 | 19:10
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Сьогодні відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Павла Розенка з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні паном Генриком Літвіном.

Пан Посол  поінформував Міністра, що за ініціативою їхнього Уряду Міністерство закордонних справ Республіки Польща – від імені Карітас Польща (Caritas Polska), Польського Червоного Хреста та фонду „Польський центр міжнародної допомоги” – має намір передати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам у Харківській області. Йдеться, зокрема, про теплі речі, засоби гігієни та продукти харчування.

Отримувачами допомоги в Україні будуть партнерські організації, це – Карітас Україна (Caritas Ukraina), Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Громадська ініціатива з допомоги переселенцям та біженцям „Станція Харків”, Благодійні фонди „Країна понад усе” та „Єдина родина”, а вони вже розподілять її між сім’ями переселенців.

„Ми щиро вдячні вам за те, що намагаєтеся допомогти Україні у цій важкій ситуації і зробимо все від нас залежне, щоб гуманітарний вантаж було доставлено в Україну максимально швидко й ефективно”, - сказав Павло Розенко.

Сторони обговорили усі необхідні організаційні аспекти.

На завершення зустрічі пан Генрик Літвін підкреслив, що польські фахівці готові до співпраці з українськими колегами й охоче при потребі ділитимуться досвідом при розв’язанні тих чи інших проблем.

„Перед Україною нині стоїть чимало вкрай актуальних завдань, тому досвід Польщі, як і інших європейських країн, є для нас важливим і корисним”, - відповів Павло Розенко.

 

 

версія для друку