українська російська англійська
Ігор Жданов відвідав Всеукраїнський форум з вирішення питань зайнятості молоді та запросив молодь до спільної роботи над змінами до законодавства
12.12.2014 | 17:33
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Політика Міністерства відносно співробітництва із молодіжними організаціями буде абсолютно відкритою. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов сказав під час спілкування із учасниками Всеукраїнського форуму з вирішень питань зайнятості молоді, який пройшов у Києві 12 грудня. Цей захід об`єднав понад 150 представників молодіжних та студентських організацій, які напрацьовували шляхи вирішення проблем зайнятості молоді, зокрема працевлаштування на перше робоче місце.

"Я знаю, що сьогодні ви працюєте над пропозиціями до органів влади, зокрема, до Міністерства. Я обов`язково ознайомлюся із ними. Впевнений, що в них буде раціональне зерно, яке знадобиться нам для подальшої роботи над змінами до законодавства та нормативних актів", - зазначив Міністр.

Спілкуючись із учасниками Форуму, він зауважив, що Міністерство у співробітництві із молодіжними організаціями є абсолютно відкритим. "Безумовно, нам потрібні зміни, подальша робота над Концепцією молодіжної політики. Я точно знаю, що нам потрібно змінити порядок розподілу державних коштів на підтримку молодіжних організацій. Гроші мають отримувати ті організації, які дійсно працюють із молоддю і дітьми".

Також Ігор Жданов запросив учасників Форуму на зустріч із лідерами молодіжної та дитячої громадськості, яка відбудеться 15 грудня в Мінмолодьспорту.

 

версія для друку