українська російська англійська
Співробітники ЮУАЕС передали військовим 8 відремонтованих БТРів
12.12.2014 | 17:50
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

На Южно-Український АЕС відбулася передача військовим 8-ми бронетранспортерів (БТР), відремонтованих силами автотранспортного господарства (АТГ)  станції. Урочисту церемонію передачі військової техніки відвідав президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, який 10 грудня перебував на ЮУАЕС з робочим візитом. У церемонії передачі також взяли участь генеральний директор ЮУАЕС Володимир Лісниченко, радник Президента України Юрій Бірюков, співробітники АТГ та військові.

Ю.Недашковський подякував всім співробітникам станції, які доклали зусиль задля відновлення бронетранспортерів. «Я знаю, що багато людей працювали за рахунок власних відпусток, вони зробили все, щоб якомога швидше передати бронетранспортери бійцям, які зараз захищають нашу Батьківщину у зоні АТО», ‒ сказав президент компанії.

Приймаючи відремонтовані БТР, заступник командира 79-ї окремої аеромобільної бригади Юрій Сельдеміров висловив подяку атомникам: «Я думаю, що кожний, хто долучився до цієї справи, робив це з думкою про те, щоб в його дім не прийшла війна. Я обіцяю вам, що ми зробимо все для того, щоб війна вас не торкнулась».       

Ремонт військової техніки відбувався за добродійний кошт персоналу южно-українського енергокомплексу впродовж двох з половиною місяців. На «колеса поставили» сім БТР-70 і один ‒ БТР-80. Добровольцями було виконано наладку електричного устаткування, заміну деталей, а також інші необхідні процедури ремонту, аби бойові машини змогли стати на захист цілісності та суверенітету нашої країни. 10 грудня всі БТРи у повній бойовій готовності відбули до місць дислокації.

 

версія для друку