українська російська англійська
У МОН відбулася нарада щодо передачі цілісних майнових комплексів державних підприємств та установ
12.12.2014 | 17:56
Прес-служба Міністерства освіти і науки

12 грудня 2014 року в Міністерстві освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи, за участю представників Державного агентства з питань електронного урядування України відбулася нарада з керівниками державних підприємств, установ, організацій, цілісні майнові комплекси яких, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 641, передано із сфери управління Державного агентства з питань електронного урядування до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Під час наради обговорено майнові, фінансові, кадрові та інші питання, пов’язані з передачею цілісних майнових комплексів державних підприємств та установ, а також їх участі у конкурсі науково-технічних проектів за державним замовленням на науково-технічну продукцію.

Максим Стріха запевнив учасників наради, що Міністерством, в установленому порядку, будуть вжиті всі необхідні заходи для швидкого та якісного проведення процесу передачі цих установ у поточному році.

 

версія для друку