українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
14.12.2014 | 14:25
Прес-служба Державної прикордонної служби

Обстановка на українсько-російській ділянці кордону залишається складною. Протягом минулої доби продовжувалося проведення активної повітряної розвідки з використанням БПЛА.

Учора прикордонниками відділу "Красна Талівка"(Луганська обл.) було зафіксовано політ 3 безпілотних літальних апаратів на висоті 2 тисяч метрів за напрямками «Красна Талівка–Деркул», «Красна Талівка– Херсони» та «Золотарівка–Херсони». Також учора вдень прикордонники відділу «Благовіщенка» Бердянського загону зафіксували ще один безпілотник в районі мису Кутара (Херсонська обл.) зі сторони окупованої АР Крим. 

На виконання завдань визначених Президентом та Урядом України у зоні АТО підрозділами Держприкордонслужби, в межах компетенції, проводяться заходи щодо виявлення зброї, засобів терору і диверсій, протидії протиправній діяльності та недопущення незаконного переміщення товарів і вантажів. Так, учора вдень у контрольному пункті «Волноваха» з території, підконтрольній ДНР, прибув потяг з вантажем металобрухту та 768 тоннами вугілля. Наразі триває перевірка щодо законності переміщення цього вантажу. 

Крім того в одному з пунктів контролю прикордонники відділу «Маріуполь» спільно з співробітниками СБУ, під сидінням легкового автомобіля «ВАЗ», виявили 1 кг макового насіння та шприц.

 

версія для друку