українська російська англійська
200 млн. євро кредитних коштів ЄІБ спрямують на відновлення Донбасу, - Геннадій Зубко
15.12.2014 | 09:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Найближчими днями буде підписано кредитну Угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком на 200 млн. євро (близько 3,76 млрд. грн.), які спрямують на відновлення систем життєзабезпечення та інфраструктури Донбасу. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в програмі «Час. Підсумки тижня» 5 каналу.

Він також нагадав, що на такі цілі Уряд в листопаді виділив 375 млн. грн., з яких 150 млн. грн. – на відновлення інфраструктури Луганської області, решту – Донецької області.

Геннадій Зубко зазначив, що контроль за належним використанням цих коштів має бути з боку самих громад, на території яких пошкоджено об’єкти інфраструктури, соціальні об’єкти та системи життєзабезпечення.

«Кожна громада має самостійно визначати об’єкти, на які ці гроші потрібно спрямувати і що в першу чергу необхідно відновити», - сказав Віце-прем’єр-міністр. Він наголосив, що виділені кошти мають бути використані максимально ефективно з користю для людей і населених пунктів Донецької і Луганської областей.

 

версія для друку