українська російська англійська
Треба чітко розуміти: реформи будуть проведені, іншого варіанту просто немає, - Павло Розенко
15.12.2014 | 13:41
Прес-служба Міністерства соціальної політики

«Розумію, що є величезні очікування в суспільстві щодо проведення реформ в Україні. Але дуже часто ці очікування перетворюються в ілюзію на тему: от сьогодні ми проголосуємо за реформи (закон) і завтра вже будемо жити в Європі, із відповідним рівнем і якістю життя», - зазначив Міністр соціальної політики Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, три останні роки країна летить у прірву шаленими темпами. Погіршується соціальне життя, бо "соціалка" – це похідна від економіки. Реформи – це парашут, який повинен розкритися після того, як його смикнуть за кільце з величезною силою.

«Треба чітко розуміти: реформи будуть проведені, іншого варіанту просто немає. Так, парашут розкриється, але ми все одно ще будемо стрімко летіти вниз, не менше року», - підкреслив Павло Розенко.

Проте, як зазначив Міністр, реформи дадуть нам можливість відносно легко приземлитися, а потім поступово рухатися нагору до високих стандартів життя в Україні. «Навіть якщо війна закінчиться цієї хвилини, ми все одно будемо падати донизу. І лише через рік-два ми реально зможемо відчувати позитивні наслідки проведених нині реформ», - підкреслив Павло Розенко.

Більш детально про напрямки реформ, їх ідеологію, знищення корупції в соціальній сфері та про персоналії нового Уряд можна прочитати у першому публічному інтерв'ю Міністра для ЗМІ за посиланням: http://www.epravda.com.ua/rus/publications/2014/12/15/512937/

 

версія для друку