українська російська англійська
Мінмолодьспорту та Центр Разумкова домовилися про співробітництво в сфері аналізу державної молодіжної політики
15.12.2014 | 13:43
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністерство молоді та спорту України та Український центр економічних та політичних досліджень імені О. Разумкова найближчим часом розпочнуть співробітництво у сфері аналізу державної молодіжної політики. Про це йшлося під час робочої зустрічі, в якій взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, генеральний директор Центру Разумкова Анатолій Рачок та заступник генерального директора Центру Разумкова Юрій Юрчишин.

За словами Ігоря Жданова, інформаційно-аналітичне співробітництво Міністерства та Центру обумовлене реформуванням державної молодіжної політики відповідно до європейських підходів. На його думку, держава має разом із громадськістю та незалежними аналітичним центрами напрацьовувати і визначати пріоритети молодіжної політики.

Крім цього, зазначив Міністр, актуальним є питання реформування відносин держави і спортивного середовища: «Треба подивитися і проаналізувати, які моделі взаємин спортивних організацій і держави існують в інших країнах. Такий погляд зі сторони нам дуже важливий, і я розраховую на допомогу Центру Разумкова в цьому питанні».

В свою чергу, Анатолій Рачок погодився прийняти пропозицію Міністерства щодо реалізації спільних проектів: «Ще Олександр Разумков бачив перспективу співпраці незалежних аналітичних центрів із урядом. Робота наших експертів високо оцінена не лише в Україні, але й в світі, його аналітичні матеріали затребувані державною владою».

Анатолій Рачок наголосив, що перед початком співробітництва Міністерство має провести ревізію власних можливостей і напрацювань у сфері молодіжної політики і спорту, щоб поєднати їх із можливостями та напрацюваннями Центру Разумкова. У свою чергу Ігор Жданов запевнив, що такий аудит буде проведений вже найближчим часом.

версія для друку