українська російська англійська
При Мінмолодьспорту буде створено робочу групу з питань молодіжної політики
15.12.2014 | 19:42
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов закликав громадські і молодіжні організації долучитися до співпраці із Міністерством на принципах відкритості та прозорості. Про це він заявив під час зустрічі із представниками цих організацій, яка відбулась 15 грудня.

Найближчим часом буде створено робочу групу з питань молодіжної політики. "Ми разом працюватимемо над майбутніми законопроектами та нормативними актами в цій сфері. Найбільш якісні документи будемо просувати до втілення в життя через Верховну Раду та Кабінет Міністрів", - сказав Ігор Жданов.

Він наголосив, що Міністерство відкрите для всіх профільних громадських організацій, які працюють в молодіжній політиці і у Міністра не буде фаворитизму: "Ніякого монополізму в нашій спільній роботі не має бути. Я готовий працювати з усіма діючими молодіжними організаціями, які вносять свій вклад в розбудову нашої країни в ці нелегкі часи і пропонують якісні ідеї та проекти. Для мене всі організації та молодіжні платформи є і будуть рівними".

Ігор Жданов також окреслив основні напрямки роботи у цій сфері. Один з пріоритетів – спільна розробка Концепції молодіжної політики та робота над змінами до закону "Про сприяння соціальному становленню і розвитку молоді".

 

версія для друку