українська російська англійська
Питання швидкості інтеграції з ЄС скоріше визначається швидкістю адаптації українських підприємств до нових реалій ринку, - Владислава Рутицька
16.12.2014 | 12:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Українські виробники мають зосередити увагу не тільки на експорті сировини на європейські ринки, а й важливо працювати над експортом продуктів переробки. Про це сказала заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька під час фокус-зустрічі з представниками бізнесу, яку організувала Американська торгова палата.

"Покращення інвестиційного клімату та підвищення конкурентоспроможності не тільки сировини, а й продуктів переробки українських виробників. Це одні з пріоритетних завдань. Сьогодні єдиний вірний шлях – вдосконалення. Україна має не забувати про збільшення експорту продуктів переробки. За цим майбутнє", - сказала Владислава Рутицька.

Також заступник Міністра з питань європейської інтеграції наголосила, що зараз важливо визначити стратегічні завдання агросектору і сконцентруватися на якості та безпечності вітчизняної продукції.

"Сьогодні ми працюємо над створенням стратегії розвитку по кожному сектору. Ми маємо знати чіткі кроки, які треба зробити для досягнення результату. Важливо забезпечити механізми, які б оживили галузь. Ми просимо підтримки у представників бізнесу і участі в робочих групах, аби визначити стратегічні завдання", - наголосила Владислава Рутицька.

 

версія для друку