українська російська англійська
На Черкащині задовольнили усі заяви учасників АТО про виділення земельних ділянок
16.12.2014 | 13:30
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Станом на 15 грудня землевпорядна служба Черкаської області задовольнила всі без винятку клопотання учасників АТО та видала 222 накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовим на загальну площу 168,26 гектара. Про це повідомляє головне управління Держземагентства в області.

«Усього до територіальних органів Держземагентства в Черкаській області із заявами на отримання земельних наділів звернулося 222 учасники АТО та члени їхніх родин. Заяви були розглянуті у позачерговому порядку та задоволені. Лише упродовж останніх двох тижнів землевпорядники задовольнили 28 заяв», – йдеться у повідомленні.

Загалом у області від початку червня 2014 року спеціалісти органів земельних ресурсів забезпечили виділення 82 земельних ділянок площею 147,64 га для ведення особистого селянського господарства, 137 ділянок площею 20,32 га – для садівництва, 2 наділів площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва та однієї ділянки площею 0,1 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

24 родини учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 32,23 гектара.

Найбільше ділянок виділено у Черкаському (139), Тальнівському (16), Смілянському (14), Уманському (8), Чигиринському (7), Христинівському (6), Драбівському (6) та Канівському (4) районах.

Як повідомлялося, наразі одним із пріоритетних завдань Держземагентства України є безкоштовне надання земельних ділянок учасникам АТО. На офіційному веб-сайті земельного відомства (http://land.gov.ua) та сайтах територіальних органів Держземагентства в областях у відповідних рубриках землевпорядники постійно висвітлюють актуальну інформацію про хід надання земельних ділянок учасникам АТО.

 

 

 

версія для друку