українська російська англійська
У МОЗ створюється міжвідомча робоча група, яка терміново доопрацює питання обладнання реабілітаційних центрів для учасників АТО
16.12.2014 | 13:40
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У  Міністерстві охорони здоров’я України підготовлено наказ про створення робочої групи з метою невідкладного вирішення питання дообладнання реабілітаційних центрів для учасників антитерористичної операції.

За словами Першого заступника Міністра охорони здоров’я Василя Лазоришинця, робоча група налічуватиме 10 фахівців, серед яких представники Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів та волонтери.

«У МОЗ зараз створюється  робоча група, яка терміново доопрацює питання обладнання реабілітаційних центрів для учасників АТО. Центри функціонуватимуть на базі госпіталів для ветеранів війни, які діють у кожній області України, мають певну матеріальну базу та персонал. Відповідно такий резерв потрібно просто вдосконалити та в умовах економічної скрути ефективно використати», - зазначив Василь Лазоришинець.  Він нагадав, що в Міністерстві був розроблений відповідний табель дооснащення відділень, який експерти повинні опрацювати, внести корективи у разі потреби, та визначити фінансові видатки на 2015 рік на обладнання та додаткові посади психологів.

Крім того, на нещодавньому засіданні комітету ВР України у справах ветеранів та інвалідів за участі фахівців МОЗ ухвалено рішення щодо розробки проекту закону України про реабілітацію учасників АТО.

 

 

 

 

версія для друку