українська російська англійська
Найближчими днями до України надійде гуманітарна допомога з Республіки Польща, - Мінсоцполітики
16.12.2014 | 18:59
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Сьогодні відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Павла Розенка з Міністром закордонних справ Республіки Польща паном Гжегожем Схетина і Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні паном Генриком Літвіном.

Під час зустрічі обговорено питання надання Польщею гуманітарної допомоги (40 вантажівок) для переселенців з Донбасу, які зараз перебувають у Харківській області.

Міністр соціальної політики Павло Розенко подякував керівництву Польщі за реальну ініціативу, яка незабаром буде втілена в життя.

«Для нас головне, щоб ця допомога надійшла до громадян, які справді її потребують. Дуже добре, що ви відпрацювали цей механізм з громадськими ініціативами, недержавними організаціями, які візьмуть на себе цю місію», - підкреслив Павло Розенко.

Окрім того, Міністр зазначив, що вже підписано наказ про визнання вантажу з Польщі гуманітарною допомогою та передано на митницю: «Всі технічні процедури наше міністерство виконало».

Павло Розенко відзначив гарну роботу польської сторони. Завдяки наданню Польщею всіх необхідних документів Міністерством соціальної політики України були швидко прийняті відповідні рішення.

У свою чергу, Міністр закордонних справ Республіки Польща пан Гжегож Схетина подякував за оперативність, адже надання допомоги необхідно забезпечити до новорічних свят: «Ми швидко організовували гуманітарну допомогу і раді, що у вас також оперативно було вирішено це питання».

 

версія для друку