українська російська англійська
За 11 місяців Укрзалізниця перевезла безкоштовно 145,5 тис. дітей-сиріт і дітей-інвалідів
17.12.2014 | 09:25
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

У 2014 році залізниці України продовжують здійснювати безкоштовні перевезення дітей пільгових категорій віком до 16 років.

Упродовж січня-листопада 2014 року Укрзалізниця перевезла 145,5 тисячі дітей пільгових категорій на суму 6,8 млн. грн.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Ради Укрзалізниці, благодійна акція діє для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів та залізничників.

Безкоштовні перевезення здійснюються у загальних і плацкартних вагонах нічних поїздів, вагонах 2-3 класу регіональних поїздів, регіональних експресах, поїздах Інтерсіті у внутрішньому сполученні та у приміських поїздах.

Довідково

Благодійна акція з безкоштовного перевезення дітей на залізницях України діє з 2000 року, відповідно до рішення Ради Укрзалізниці.

У наступному році також планується винести на розгляд Ради Укрзалізниці пропозицію щодо продовження безкоштовного перевезення дітей віком до 16 років: дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів та залізничників.

 

версія для друку