українська російська англійська
Сталий розвиток місцевих громад нерозривно пов’язаний з ефективністю використання енергоресурсів
17.12.2014 | 09:57
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час виступу на підсумковій конференції з приводу нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» розповів, що сталий розвиток місцевих громад нерозривно пов’язаний з ефективністю використання енергоресурсів.

«Уряд розпочинає будувати принципово нову стратегію використання енергоресурсів, і цей напрям має пріоритетне значення як для України в цілому, так і для кожного міста та селища окремо», - зазначив Голова Агентства, презентуючи новий механізм державної підтримки впровадження заходів з енергозбереження об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків.

За словами Сергія Савчука, перевага презентованого інструменту - це відмова від тривалих та непрозорих процедур конкурсного відбору на користь впровадження простого і зрозумілого механізму. Мова йде про відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Проект урядового рішення, розроблений Держенергоефективності, отримав неабияку підтримку з боку профільних громадських організацій, органів місцевої влади, асоціацій ОСББ та міжнародних експертів, які визнали його ефективним з точки зору енергозбереження та економічно вигідним для співвласників багатоквартирних будинків.

Держенергоефективності найближчим часом планує винести проект відповідної постанови на розгляд Уряду.

 

версія для друку