українська російська англійська
Україна може досягти порівняно швидкого зростання в агробізнесі, - Валерій Пятницький
17.12.2014 | 10:45
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна може досягти порівняно швидкого зростання в агробізнесі, особливо перспективною є переробна галузь. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівліТорговий представник України Валерій Пятницький під час зустрічі з представником Міжнародного фонду «Відродження» Крісом Канаваном.

«Я вважаю, що найважливішою є переробка сільськогосподарської продукції, харчова промисловість. Бо наше сільське господарство, всупереч усім перешкодам і проблемам, із 2008 року в процесі швидкого зростання. Ми подвоїли виробництво в цій сфері та потроїли експорт. Це найдинамічніший сектор», – сказав Валерій Пятницький.

У довгостроковій перспективі, звісно, йтиметься і про відновлення зростання в енергетичному, промисловому секторах, а також, у сфері послуг, великих інфраструктурних проектах. Та вже сьогодні порівняно швидкого зростання можна досягти саме в агробізнесі, зазначив Торговий представник. Адже ця галузь дуже перспективна, якщо говорити про нарощування експорту, передусім, до Євросоюзу. При цьому необхідно зосередитися на експортуванні саме переробленої сільськогосподарської продукції, зменшуючи відсоток сировинноїзернових, олії, м'яса птиці.

 

 

версія для друку