українська російська англійська
У третині Центрів адмінпослуг з випередженням терміну розпочали роботу державні кадастрові реєстратори
17.12.2014 | 11:57
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Станом на 17 грудня в переважній більшості областей України державні кадастрові реєстратори з випередженням терміну  розпочали роботу через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Так, з 629 Центрами адмінпослуг, з якими ведеться співпраця, у 249 вже облаштовані робочі місця та розпочали роботу державні кадастрові реєстратори. У 296 ЦНАПах налагоджена робота з приймання заяв громадян та юридичних осіб та видачі результатів адмінпослуг.

Безумовними лідерами із дострокового запровадження адміністративних послуг громадянам у сфері земельних відносин через ЦНАПи стали Волинська, Черкаська області та м. Київ. У цих регіонах державні кадастрові реєстратори вже надають громадянам послуги в усіх без винятку Центрах адміністративних послуг.

Наближаються до аналогічного результату Вінницька область, де кадастрові реєстратори працюють в 25 із 29 Центрах адмінпослуг та Київська область – в 31 з 33 Центрах адмінпослуг .

Тож, для вирішення питань у галузі земельних відносин там можна звертатися в районні, міські та обласний ЦНАПи. Для роботи з громадянами в цих центрах створені усі необхідні умови – є апаратура, телефонний зв’язок, доступ до мережі Інтернет.

Наразі керівництво управлінь Держземагентства в указаних областях перевіряє, аби послуги громадянам надавалися оперативно та на високому рівні. Вивчаються відгуки громадян.

Нагадаємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держземагентства через ЦНАПи, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2014 року № 523- р. Цим же розпорядженням датою надання послуг у сфері земельних відносин виключно через ЦНАПи визначено 1 січня 2015 року.

 

версія для друку