українська російська англійська
Фахівці груп цивільно-військового співробітництва ЗСУ надають суттєву допомогу жителям Донбасу
17.12.2014 | 16:57
Прес-служба Міністерства оборони

Українські військовослужбовці продовжують брати безпосередню участь у вирішенні проблем громадян населених пунктів зони проведення антитерористичної операції.

Так, на Луганщині в обстріляному бойовиками населеному пункті завдяки оперативним діям офіцерів групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України відновлено мережу високовольтних ліній електропередач. Військові забезпечили проїзд та безпеку ремонтників під час відновлювальних робіт. Через кілька годин в оселях мирних мешканців знову з’явилося світло.

На Донеччині офіцери груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України відвідали загальноосвітню середню школу в Святогірську та школу-інтернат у Миколаївці. Військовики провели бесіди з керівниками закладів та передали дітлахам харчові продукти і солодощі.

Тим часом у Великій Новоселці офіцери цивільно-військового співробітництва розподілили гуманітарну допомогу серед переселенців. Зараз у селі живуть понад 300 родин, які залишили свої домівки через бойові дії. Біженцям бракувало гігієнічних засобів і дитячого харчування. Військові укомплектували та доставили родинам понад тридцять пакунків необхідних речей.

«Для допомоги людям ми залучили своїх рідних та волонтерів. Наш офіцерський колектив не зупинятиметься на досягнутому і продовжить допомагати громадянам, які потрапили в біду через неоголошену війну», – розповіла офіцер групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України підполковник Лариса Буніна.

 

версія для друку