українська російська англійська
Тернопільська область: рятувальники ДСНС допомагають українському війську
17.12.2014 | 17:24
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Сьогодні увага українського суспільства  прикута до подій на Сході України. Свідомі громадяни переживають та допомагають військовим усім, чим можуть.

Не залишаються осторонь і рятувальники, які й у мирний час звикли першими відгукуватись на чужу біду, а в час війни активно працюють і в тилу, і на передовій.

У Кременецькому районному відділі управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області рятувальники організували виробництво саморобних пічок-буржуйок з підручних матеріалів, щоб забезпечити ними наше військо, яке у надзвичайно складних умовах захищає нас з вами від загарбника.

Працюють хлопці у вільний від служби час, залишаються після чергувань, або приходять на декілька годин, коли мають таку можливість. Допомагають один одному та навчають, адже не всі вміють зварювати, кувати чи працювати з металом. Проте швидко вчаться і кожна наступна «буржуйка» стає кращою та досконалішою.

Очільник кременецьких рятувальників Георгій Галькевич пам’ятає той час, коли він був ще курсантом військового училища та брав участь у навчаннях на полігонах, перебував у польових умовах, в сирості та холоді, де немає можливості зігрітись чи посушити одяг. Тому й він зараз активно підтримує колег у такій потрібній справі: дістає матеріали для роботи, допомагає, організовує передачу готових виробів на передову.

 «Ми будемо робити все, що потрібно, допомагати усім, чим зможемо, до остаточної перемоги, адже в єдності - наша сила, і лише разом ми врятуємо Україну!», - запевнив Георгій Галькевич.

 

версія для друку