українська російська англійська
Ми провели перші кадрові зміни на підприємствах і зробимо все, щоб галузевий менеджмент був прозорим та ефективним, - Олексій Павленко
17.12.2014 | 17:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Ми розпочали кадрові зміни у системі управління підприємств агропромислового комплексу з метою оптимізації та удосконалення галузевого менеджменту, повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час зустрічі з колективом Міністерства.

«Стратегія розвитку галузі визначена Програмою діяльності Уряду. Наші ключові завдання - лідерські позиції на світових продовольчих ринках, підтримка малого і середнього бізнесу на селі, дерегуляція», - зазначив Міністр. 

Також Олексій Павленко наголосив на необхідності децентралізації та створенні конкурентоспроможності наших виробничих потужностей. Втім, варто враховувати існуючу економічну ситуацію в країні.

«Зараз Україна знаходиться у скрутному економічному становищі, викликаному воєнними діями на сході країни. В ідеалі багато підприємств треба продати. Але ми за розумний підхід: за повний аудит, за створення ефективного менеджменту задля ефективної роботи підприємства, задля прибутку. Наразі ми розуміємо, що виставити ці потужності на продаж можна тільки задешево. Не можна віддавати підприємства у приватну власність за таку ціну. Безумовно, підлягають приватизації і «Укрспирт», і деякі зернові термінали, але наразі їх продати вигідно неможливо», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

 

версія для друку