українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Результативність реформ напряму залежатиме від порозуміння між усіма гілками української влади
17.12.2014 | 18:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

17 грудня 2014 р. відбулася робоча зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка з делегацією Атлантичної ради США у складі Джона Хербста та Адріана Каратницького.

У ході зустрічі сторони обговорили механізми координації зусиль із формування позитивного іміджу України в світі, а також напрями потенційної співпраці між Атлантичною радою та українським Урядом у сфері культури. Особливу увагу співрозмовники приділили інструментарію посилення ефективності реформ, запланованих новим Кабінетом Міністрів України.

У ході розмови Джон Хербст наголосив, що недавнє схвалення Конгресом США проекту «Акта на підтримку свободи в Україні» відображає позицію громадянського суспільства США і висловив сподівання, що проект незабаром набуде чинності.

У свою чергу В’ячеслав Кириленко поінформував співрозмовників про плани українського Уряду з децентралізації фінансування державних видатків, зменшення податкового тиску на роботодавця і скорочення державного апарату. Урядовець підкреслив, що результативність реформ напряму залежатиме від співпраці у цій царині та координації зусиль між Кабінетом Міністрів, українським Парламентом та Президентом країни.

«Частину реформ ми зможемо провести лише синхронно з відповідними конституційними змінами. Важливо зрозуміти, що йдеться не про політичну репутацію будь-кого з урядовців, а про збереження української державності та нашу європейську перспективу», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку