українська російська англійська
Понад третина ЦНАПів достроково розпочали роботу з державними кадастровими реєстраторами
17.12.2014 | 18:31
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На 17 грудня в переважній більшості областей України державні кадастрові реєстратори розпочали роботу через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) з випередженням терміну, повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів України.

Зокрема, йдеться про роботу 249 ЦНАПів із загальної кількості у 629, у 296 ЦНАПах налагоджено роботу з приймання заяв громадян, юридичних осіб та видачі результатів адмінпослуг.

Безумовними лідерами із дострокового запровадження адміністративних послуг громадянам у сфері земельних відносин через ЦНАПи стали Волинська, Черкаська області та м. Київ.

Наближаються до аналогічного результату Вінничина та Київщина. У цих регіонах державні кадастрові реєстратори вже надають громадянам послуги в усіх без винятку Центрах адміністративних послуг. Відтак для вирішення питань у галузі земельних відносин на місцях можна звертатися в районні, міські та обласні Центри адмінпослуг.

Наразі керівництво управлінь Держземагентства у зазначених областях перевіряє, аби послуги громадянам надавалися оперативно та на високому рівні, вивчаються відгуки громадян.

Нагадаємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держземагентства через ЦНАПи, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2014 року № 523- р. Цим же розпорядженням визначено 1 січня 2015 року датою надання послуг у сфері земельних відносин виключно через ЦНАПи.

 

 

версія для друку