українська російська англійська
Благодійна акція Мінфіну об'єднує все більше небайдужих українців
18.12.2014 | 10:04
Прес-служба Міністерства фінансів

Військовослужбовцям у зоні АТО та пораненим у центральному госпіталі Міноборони України продовжує надходити допомога від працівників Мінфіну. До благодійної акції долучаються як теперішні працівники Міністерства, так і колишні колеги.

Так, в період з 29 листопада по 16 грудня спільними силами було зібрано 9,5 тис. грн. В цілому, з моменту  започаткування акції вдалося зібрати понад 135 тис. грн.

Допомагають мінфінівці не лише фінансово. Так, військовослужбовцям продовжують передавати теплий одяг, в тому числі, виготовлений власноруч, продукти харчування тощо. Від дітей співробітників Міністерства захисники України також отримують маленькі подарунки – патріотичні малюнки та привітальні листівки.

Приємним є той факт, що до цієї доброчинної акції долучається все більше українців, і підтримка приходить, звідки не очікували. Аби підтримати дух бійців у цей складний час від настоятеля храму святого Миколая Чудотворця їм передали спеціально освячені ікони та хрестики. Українці за кордоном також не залишаються осторонь. Одним з таких зворушливих та щирих вчинків стала участь в акції представників української діаспори із далекої Ірландії Володимира та Миколи. Вони через соціальну мережу познайомилися зі співробітниками Мінфіну і передали  для українських бійців 27 комплектів термобілизни, 45 пар теплих шкарпеток, термоустілки для взуття, рукавички та різдвяні листівки.

Як зазначають у Міністерстві, допомагати своїй Батьківщині у тяжкі часи – обов’язок кожного громадянина, а допомагати військовим та пораненим – моральне право і обов’язок кожного патріота України.

 

версія для друку