українська російська англійська
Організація ветеранів Центрального апарату МВС передала 400 тис. грн. на допомогу учасникам АТО
18.12.2014 | 14:35
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Напередодні професійного свята - Дня міліції України керівництво МВС на чолі з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим провели зустріч з ветеранами ОВС України, які вже багато років поспіль йдуть пліч-о-пліч зі своїми молодими колегами, підтримують їх у всіх починаннях, передають їм свій практичний та життєвий досвід.

«Ми переживаємо дуже складні часи. Країна перебуває в стані війни. В ці надскладні часи кожного з вас чекає робота, і в кожному з вас є потреба в новій ситуації, - зазначив Арсен Аваков. - У нас є одна важлива справа – змінити органи внутрішніх справ. Змінити їх таким чином, щоб повернути їх в суспільство та повернути довіру громадян. Головне завдання цих змін - перейти з репресивної машини в машину підтримуючу - «Йти і захищати». У нас з вами попереду ще багато роботи».

Ветерани висловили повну підтримку главі МВС у реформуванні правоохоронної системи.

Враховуючи надскладну ситуацію на Сході України, ветерани органів внутрішніх справ також не залишилися осторонь та допомагають бійцям. Голова Організації ветеранів Центрального апарату МВС України Іван Красюк передав Міністру внутрішніх справ сертифікат на кошти у розмірі 400 тисяч гривень, які ветерани зібрали для учасників АТО.

Наостанок очільник правоохоронного відомства України Арсен Аваков вручив відзнаки Міністерства внутрішніх справ ветеранам ОВС та привітав з наступаючим професійним святом.

 

 

 

 

версія для друку