українська російська англійська
Столичній владі необхідно вирішувати проблемні питання заздалегідь, а не чекати, коли люди вийдуть на вулицю, - Геннадій Зубко
18.12.2014 | 21:58
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Місцева влада столиці повинна була не допустити заборгованості із заробітної плати перед працівниками КП «Київпастранс» та вирішувати проблемні питання одразу, як вони виникали. Адже ця заборгованість нарощувалася з вересня місяця. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, коментуючи ситуацію, що склалася на транспортному комунальному підприємстві столиці.

«Київська влада повинна була раніше задуматися над вирішенням питання цієї заборгованості. Коли з вересня місяця 7 тисяч працівників «Київпастрансу» мають заборгованість із заробітної плати, то, зрозуміло, що це питання виникло не сьогодні. Відшкодування з державного бюджету у вигляді субсидій на покриття втрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян повністю Києву виплачені. І важливо, щоб на наступний рік столиця ретельніше підійшла до питань кількості пільговиків, яких перевозять безкоштовно і розміру відповідної субвенції. Треба думати заздалегідь, а не в той момент, коли люди вийшли на вулицю», - сказав Геннадій Зубко.

 

 

версія для друку