українська російська англійська
Працівники територіальних служб Держземагентства беруть активну участь у волонтерській допомозі захисникам Вітчизни
19.12.2014 | 10:04
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Працівники територіальних служб Державного агентства земельних ресурсів України беруть активну систематичну участь у волонтерській допомозі захисникам Вітчизни.

Так, до Дня Святого Миколая працівники управління Держземагентства в Острозькому районі Рівненської області взяли участь у благодійній акції зі збору подарунків для військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Землевпорядники зібрали кошти, теплий одяг, необхідні продукти для військовослужбовців-земляків, які захищають територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Працівники головного управління Держземагентства у Волинській області, його територіальних підрозділів та землевпорядних проектних організацій упродовж березня-грудня 2014 року зібрали понад 102 тис. грн., які спрямували на допомогу волинським військовим – учасникам АТО. З них, 18538 грн. було спрямовано на медичне забезпечення поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Дніпропетровському військовому госпіталі, 48261 грн. – на спорядження для бійців, 10780 грн. використано на надання матеріальної допомоги працівникам землевпорядної служби з Волинської області, які гідно несуть свій військовий обов’язок у зоні АТО, та на інші потреби військовослужбовців. 2780 грн. землевпорядники передали сім’ї загиблого бійця Лящука М. з Волині.

Крім того, землевпорядниками України було перераховано одноденний заробіток на потреби учасників АТО. 830 282,63 гривні було направлено Дніпропетровському військовому госпіталю для закупівлі медикаментів.

Держземагентство та усі працівники землевпорядної служби України й надалі не стоятимуть осторонь проблем військових, які проливають кров і щоденно ризикують життям, захищаючи Батьківщину.

 

 

 

версія для друку