українська російська англійська
До Харкова доставили гуманітарну допомогу від польських пожежних
19.12.2014 | 13:35
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

19 грудня до Харкова прибули 40 вантажних машин гуманітарного вантажу з Польщі, що був наданий для переселенців зі Сходу України. Польські пожежні передали для людей усе найнеобхідніше: обігрівальні електроприлади, спальні мішки, теплі ковдри, одяг, ліки тощо. Окрім цього, поляки привезли і подарунки: солодощі та книжечки діткам на Різдво. Цю гуманітарну допомогу вагою понад 150 тонн сусіди збирали майже два тижні. Гроші виділив польський Уряд.

«Цією допомогою ми хотіли висловити свою солідарність із Україною та допомогти усім переселенцям, хто її потребує. Цей день є історичним, адже нам спільними зусиллями вдалося у короткий термін визначити потреби людей, а також механізм доставки вантажу», - повідомив генеральний консул республіки Польщі у Харкові Станіслав Лукасік.

Цю гуманітарну допомогу прийняли представники Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста в Україні та обласного управління ДСНС для подальшого розподілення між внутрішньо переміщеними особами представники.

«Вантаж прибув на добу раніше, ніж очікувалось, що свідчить про злагодженість та оперативність наших польських колег. Ми дуже вдячні нашим сусідам за небайдужість і підтримку, адже гуманітарна допомога, що надійшла сьогодні, є вкрай необхідною для людей, які покинули свої домівки на Сході України», - підкреслив директор Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України Руслан Білошицький.

Розподіл вантажу пройде під контролем Генерального консула Республіки Польща у Харкові. Уже сьогодні вантаж буде частково доставлений до місця призначення, частково завезений на склади.

 

Відео для ЗМІ

ftp://194.0.148.98/Dlya%20ZMI/12/19.12.14_Harkiv_gymanitarna_dopomoga/

 

 

версія для друку