українська російська англійська
Інвестори хочуть допомагати українському Уряду будувати в країні найкращий інвестиційний клімат
19.12.2014 | 16:03
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Інвестори, які працюють в Україні, готові допомагати українському Урядові й, зокрема, Мінекономрозвитку, побудувати в країні найкращий інвестиційний клімат. Така пропозиція прозвучала у ході зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса з представниками Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA). Так, йшлося про те, що вже підготовлено Меморандум про готовність інвесторів до спільної діяльності з Міністерством та Урядом України щодо цього питання, який, власне, й було передано на зустрічі Міністру.

У інвесторів є багато ініціатив, які зараз неконсолідовані, тож необхідно зібрати усі пропозиції, проаналізувати напрацьований позитивний досвід і взяти за зразок практику інших країн, які зуміли досягнути успіхів у цій сфері, приміром, Естонії, Чехії, Грузії.

Сторони зійшлися на тому, що проблеми, з якими інвесторам, які працюють в Україні, доводиться стикатися, – загальновідомі, насамперед, йдеться про корупцію, податковий тягар та нестабільність законодавства. Також було зазначено: тепер, коли функції Нацагентства з інвестицій та управління національними проектами переходять до Мінекономрозвитку, є можливість виправити помилки й «з нуля» побудувати роботу влади з інвесторами, основану на довірі й взаєморозумінні.

 

версія для друку