українська російська англійська
Айварас Абромавичус і Чімяо Фан обговорили подальші плани співпраці
19.12.2014 | 17:00
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Український Уряд має рішучі наміри здійснити серйозні реформи, які дадуть можливість країні вийти з рецесії в 2016 році. Для імплементації реформ будуть створені всі умови, наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час зустрічі з Директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фаном.   

«Ми плануємо скоротити державні витрати, у нас є велике завдання щодо дерегуляції. Уже найближчим часом очікуємо внесення на розгляд Верховної Ради України після схвалення Урядом масштабного пакету законопроектів з дерегуляції. У сфері державних закупівель ми також рухаємося до прозорості та конкурентності і вже наступного тижня плануємо представити новий закон, який стосуватиметься електронних торгів», – сказав Айварас Абромавичус.

Міністр також зауважив, що план із реформування України можна охарактеризувати як рішучий та агресивний. Але, за словами Айвараса Абромавичуса, змін очікує і українське суспільство, і бізнес, і міжнародні партнери країни. 

Представник Світового Банку запевнив Міністра в усебічній підтримці. Він нагадав про програми, які вже реалізуються в нашій країні за сприяння Банку, зокрема інвестиційні та системні  проекти, передусім, з підготовки «Другої позики на політику розвитку».

«Я хотів би запевнити вас у нашій підтримці. Ми хочемо побачити рішучі дії в реформуванні і тоді зможемо підтримувати Україну більше», – сказав Чімяо Фан.

 

версія для друку